Про школу

Автошкола «Лідер» має акредитацію ДДАІ УМВС Україны, серія ДДАI №002991 від 05.03.2015 г. на право ведення освітньої діяльності по підготовці водіїв категорій «А1», «А», «В», «ВЕ», «С1», «С», «С1Е» та «СЕ».

«Лідер» — це професійні досвідчені викладачі та інструктори по водінню, найновіші навчальні методики, автомобілі різних моделей, продумані маршрути, індивідуальний підхід до кожного слухача. Тут класи для навчання обладніні сучасною технікою, автотренажерами, магнітною дошкою «Рух у місті» по найвищим сучасним вимогам.

Автошкола навчає усім навичкам водіння та надає фундаментальні знання про управління транспортними засобами категорій «А1», «А», «В», «ВЕ», «С1», «С», «С1Е» та «СЕ». А ті, хто вже має посвідчення водія, але давно керував автомобілем, можуть відновити та вдосконалити тут свої навички

В автошколі ви зможете підібрати оптимальний час для проходження теоретичної частини навчання. Це може бути вечірня, ранкова або група вихідного дня. А практичні заняття проводяться за індивідуальною програмою навчання, згідно з графіком занять, який складається виключно з вашим побажанням.

У навчанні водінню та отриманні посвідчення водія 70% успіху майбутнього водія становить правильний вибір автоінструктора.

Навчання практичному водінню проходить на автомобілях BMW, Chevrolet, Daewoo (Lanos, Matiz, Sens), Hyundai, Renault, Skoda, Subaru, ГАЗ, ЗиЛ який Ви можете вибрати самі (з урахуванням виділених для конкретної групи автомобілей).

А також велике значення має і розташування наших навчальних класів — по вул. Іллінська 56, вони розташовані поруч із зупинкою для маршрутних транспортних засобів.

 

Бажаючі отримати масу знань та навичок ДОСВІДЧЕНОГО ВОДІЯ — приходьте до нас і Ви самі в цьому переконаєтеся. 

Комментарии закрыты.

Facebook
Вконтакте